Blue penny - Blackberry Meggan Bohemia. Chovná stanice belgických ovčáků Malinois

 

Jmenuji se Dana Urbánková a sportovní kynologii se věnuji s kratšími či delšími přestávkami mnoho let. Mé přání, mít BO malinoise, se mi splnilo v roce 2003, kdy jsem si pořídila psa:

 

Barbar Happy Arenda (alias Baja, Bajášek)

 

Baja a jeho výcvik mne mnohému naučil a plně splnil má kynologická přání a očekávání. Bája byl navíc nesmírně skvělý společník a svou povahou

si získal srdce celé rodiny a všech přátel do té míry, že ovlivnil rozhodnutí některých z nic a také rozhodnutí méha manžela Luďka Urbánka o pořízení si tohoto plemene.

 


 

Proto do naši rodiny v roce 2008 přibyl další BOM, pes:

Dollar Lebensborn (alias Dolek), psovod a majitel Urbánek Luděk

 

Vzhledem k vážnému zranění Báji a brzkému konci naší závodní kariéry, jsem se v roce 2009 rozhodla pořídit si fenku BO malinoise:

 

Blackberry Meggan Bohemia (alias Blekča, Bleka, Bleška)

 

Bleka je houževnatá a vytrvalá fena, která miluje celou naši rodinu. Je výborný hlídač a společník. Velice ráda pracuje a nesnese nicnedělání. Její nikdy nekončící elán do všech činností byl nejlepším předpokladem pro sportovní kynologii.

 

Po uchovnění Blackberry jsem založila chovatelskou stanici

Blue Penny.

  

V roce 2014 se narodila první štěňata vrhu A - Blue Penny. Již od svého prvního nadechnutí mne vzala za srdce jediná fenka z tohoto vrhu. Jak rostla, bylo jednoznačné, že své rodné místo nikdy neopustí. Rodina se rozrostla o:

 

          Adeel Blue Penny (alias Ady, Adynda, Dydy)

 

      Adeel je energická a temperamentní fena milující jakoukoliv činnost zejména výcvik. Její neustále dobrá nálada a energie nabíjí a obohacuje nejen nás, lidské členy smečky, ale také členy čtyřnohé, zejména ty dříve narozené.

 

       Děkuji všem, kteří mne po celou dobu nesmírně podporují

       a to zejména přátelům a rodině.

Za pomoc s výcvikem Adeel již od úplných začátků velice děkuji   Andrejce Fialové

a ze přípravu Ady ke zkouškám a závodům figurantům Libor Kosterova a Radek Kupka.